1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

esmaspäev, 4. aprill 2016

LCHF. Hea enesetunne rasvarikkast ja süsivesikuvaesest toidust.

Sain just teada, et alljärgneva lingi kaudu on võimalik minu 15. aprillil 2016 ilmuvat raamatut ette tellida, soodushinnaga:

http://www.raamat24.ee/lchf-hea-enesetunne-rasvarikkast-ja-susivesikuvaesest-toidust/?privaatkampaania_hinnaga=7693b
Raamatu tutvustus:

Raamatu autor Kadi Kõiv on LCHF-toitumist harrastanud üle kolme aasta. Tänu sellele toitumisviisile langes ta kehakaal esimese aastaga 33 kilo ja nüüdseks on ta oma uut kergemat kaalu ilma suurema pingutuseta hoidnud kaks aastat.
Tähekombinatsioon LCHF − Low Carb High Fat – tähendab vähe süsivesikuid ja nende arvelt palju häid rasvu. LCHFis süüakse lihtsat päris toitu ehk muna, liha, kala, kana, palju erinevaid köögivilju, ehtsat võid, kookosõli, täisrasvaseid piimatooteid, pähkleid, marju.
LCHF-toitumisest tulenev kasu: kergem kaal ilma suurema pingutuseta ja hea enesetunne. Kõht püsib pikalt täis ning pole enam pidevat magusaisu.

Raamatust leiad:

  • * 65 lihtsat retsepti (hommiku-, lõuna- ja õhtusöökide ning magustoitude valmistamiseks ja leivaküpsetamiseks),
  • * praktilisi nõuandeid,
  • * vastused korduma kippuvatele küsimustele, mis tihti LCHFiga alustades tekivad.

2 kommentaari:

  1. Sain täna raamatu postist kätte. No on ikka ilus asjake! Kaunis kujundus, mõnus paber ja suurepärane tekstiosa, ei midagi liiga palju ja igaühele arusaadav. Igatahes tellisin täna teise veel, sest esimene eksemplar läheb otsemaid kingituseks. Loodan, et see raamat saab hästi populaarseks ja jõuab paljudeni. Aitäh!

    VastaKustuta